Filmhuis Den Haag weer beetje terug in pand aan Spui

10 November 2021, 09:00 uur
Den Haag & Regio
mainImage
Filmhuis Den Haag

Het Filmhuis Den Haag gaat vanaf vrijdag weer enkele films vertonen in het eigen gebouw aan het Spui. Sinds juni is de locatie dicht vanwege groot onderhoud.

De afgelopen maanden waren bezoekers welkom in een tijdelijke locatie in het nieuwe cultureel centrum Concordia CC aan het Hoge Zand. Daar werd de theaterzaal omgebouwd tot tijdelijke filmzaal.

Het Filmhuis Den Haag heeft een nieuwe luchtbehandelingsinstallatie gekregen. De verwarming en koeling van het gebouw zijn verduurzaamd. Ook de publieksruimten zijn aangepakt.

Vanaf komende vrijdag is filmzaal 6 weer in gebruik in het complex aan het Spui. De eerste films die worden vertoond zijn 'Gagarine' van de Franse regisseurs Fanny Liatard en Jérémy Trouilh en de Iraanse film 'Ballad of a white cow' van Maryam Moghaddam en Behtash Sanaeeha. De foyer blijft nog even gesloten.